Om RGSK

Om RGSK

Raufoss og Gjøvik Sykkelklubb kan tilby aktiviteter innen landeveissykling, terreng/sti-sykling og triatlon for alle uansett alder, ambisjoner og/eller nivå. Klubben satser på både bredde og topp. Nytt i 2018 er egne mosjonsgrupper for landevei for både herrer og damer i tillegg til landeveislaget som kjører lagtempo ritt (kjedekjøring).

Vi ønsker nye syklister/triatleter/svømmmere velkommen til våre aktiviter – det foregår sykkeltreninger på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag og søndag (triatlon svømming tirsdag og søndag). I vinterhalvåret har vi organiserte spinning/styrke/løpe-treninger på 360 senteret to dager i uken.

Som medlem i klubben nyter du også godt av rabatt-avtaler med 360 grader treningssenter, Bikeshop.no, KLUBBEN.NO, Sportspro.no og Kropp og Helseklinikken på Gjøvik.

Klubbens åpne Facebook grupper har løpende info om alle treningsaktivitet/planer og annet som skjer pr gruppe:

RGSK (https://www.facebook.com/groups/1999689043605892/)
Landevei sykling (https://www.facebook.com/groups/1732858046936219/)
Terreng/sti sykling (https://www.facebook.com/groups/592070711148063/)
Triatlon (https://www.facebook.com/groups/rgsk3/)

Lurer dere på noe spesifikt om utstyr/treninger etc så kan du ta kontakt personer i tabellen under eller gruppene direkte så får du nok svar på det meste. Alle treninger starter på Circle K på Kallerud (se planer for tidspunkter) og syklingen foregår i Gjøvik og omegn med langturer rundt i Oppland og Hedmark – svømmetrening foregår i Fjellhallen (open water fra juni til og med august).

Innmeldingslink til klubben: https://rubic.azurewebsites.net/?organizationID=5073
Opprett bruker i Rubic systemet og velg medlemskap etc. så får dere info på email.

For RGSK
v/ leder Tom Gullberg (95998386)


Styret

Rolle Navn Epost Telefon
Leder Tom Gullberg  raufoss.gjovik.sykleklubb (at) gmail.com 95998386
Nestleder Gunn Steen Schnell gunnsschnell (at) live.no 95917990
Kasserer  Thomas Hovda thomas (at) hovda.as 41383815
Sportslig leder Morten Korslund mkorslund (at) hotmail.no 95092320
Styremedlem Knut Norland knut.norland (at) hoff.no  95273177
Styremedlem Erling Owren da-owren (at) online.no 94841294
Styremedlem Heidi Soløy Svingen heidimor79 (at) hotmail.com 93200669
Styremedlem (+ sekretær) Roar Sollie roar (at) roarsollie.net 48223904

 

Øvrige ansvarlige

Rolle Navn Epost Telefon
Sportslig leder Morten Korslund mkorslund (at) hotmail.no 95092320
Lisenser Tom Gullberg tomgullberg (at) gmail.com 95998386
Sponsorer Tom Gullberg tomgullberg (at) gmail.com 95998386
Klubbklær/drakter Roar Sollie roar (at) roarsollie.net 48223904
Webansvarlig Roar Sollie roar (at) roarsollie.net 48223904
Valgkomitè Christer Svingen chtro-sv@online.no (at) online.no 92056468
Valgkomitè Solveig Skottene solveig.skottene ( at ) gjovik.kommune.no 93417565
Valgkomitè Pål Bergum Stenseth  p.stenseth@hotmail.com  41755686
Landevei yngre Thor Halvard Ugland thor.ugland (at) optimera.no 99217626
Landevei aktive Tom Gullberg tomgullberg (at) gmail.com  95998386
Landevei lag 1 Morten Schnell Steensch (at) online.no 90643392
Landevei lag 2 Hans Idar Markestad hansidar (at) online.no 90779652
Terje Schonhovd terje (at) schonhovd.no
Landevei damer Beate Paulsrud beatepaulsrud (at) gmail.com 92486723
MTB master/aktiv Roar Sollie roar ( at ) roarsollie.net 48223904
MTB tur Thomas Hovda thomas (at) hovda.as 41383815
Espen Jensen espe-je (at) online.no 94138068
MTB sti Øystein Skoglund oysteinskoglund (at) msn.com 48072330
MTB Yngres Tore Fossheim tore.fossheim ( at ) live.no 90839988
Triatlon Jan Olav Endrerud joe2817 ( at ) gmail.com 90150293
Tom Gullberg tomgullberg ( at ) gmail.com 95998386
Styrkeprøven Tom Gullberg tomgullberg (at) gmail.com  95998386
Trim Tråkk Toten Rundt Tom Gullberg tomgullberg (at) gmail.com  95998386
Åslendet GP
Mjøskross Vidar Mehl vidarmehl ( at ) gmail.com 98054289
Roar Sollie roar ( at ) roarsollie.net 48223904
Raufosskogen MTB