Om RGSK

Om RGSK

Raufoss og Gjøvik Sykkelklubb kan tilby aktiviteter innen landeveissykling, terreng/sti-sykling og triatlon for alle uansett alder, ambisjoner og/eller nivå. Klubben satser på både bredde og topp. I 2018 ble det definert egne mosjonsgrupper for landevei for både herrer og damer i tillegg til landeveislag som kjører lagtempo ritt (kjedekjøring).

Vi ønsker nye syklister/triatleter/svømmmere velkommen til våre aktiviter – det foregår sykkeltreninger på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag og søndag (triatlon svømming i 2020 sesongen foregår på Totenbadet, Raufoss og Trandberghallen, Gjøvik). I vinterhalvåret har vi organiserte spinning på 360 senteret på CC Martin Gjøvik (se Facebook sider for detaljerte dager/tider).

Som medlem i klubben nyter du også godt av rabatt-avtaler med 360 grader treningssenter, Bikeshop.no, KLUBBEN.NO, Sportspro.no, Kropp og Helseklinikken på Gjøvik og XXL Verkstedtjenester sykkel/ski.

Klubbens åpne Facebook grupper har løpende info om alle treningsaktivitet/planer og annet som skjer pr gruppe:

RGSK (https://www.facebook.com/groups/1999689043605892/)
Landevei sykling (https://www.facebook.com/groups/1732858046936219/)
Terreng/sti sykling (https://www.facebook.com/groups/592070711148063/)
Triatlon (https://www.facebook.com/groups/rgsk3/)

Lurer dere på noe spesifikt om utstyr, treninger eller annet, så kan du ta kontakt personer i tabellen under eller gruppene direkte så får du nok svar på det meste. Alle landeveis/terreng-treninger starter som regel fra faste møtesteder (se egne treningsplaner for tidspunkter på Facebook gruppene) og syklingen foregår på vei og utmark i Gjøvik og omegn med langturer rundt i Oppland og Hedmark.

Innmelding gjør du på MinIdrett (https://mi.nif.no). Du må logge på med din bruker, søke opp klubben og velge de grupper du ønsker å delta på. Deretter vil du få tilsendt medlemsinformasjon og medlemsavgift pr e-post. Har du familiemedlemmer som også ønsker å være medlem så anbefales det å velge familiemedlemskap – dine familiemedlemmer kan du legge til under din profil i MinIdrett (de må også ha bruker i Min Idrett hvis de ikke har det fra før). Klubben anbefaler alle medlemmer å tegne helårsforsikring siden den dekker både ritt/konkurranser OG all trening hele året. Gyldig lisens forutsetter gyldig medlemskap for inneværende år.

For RGSK
v/ leder Tom Gullberg (95998386)


Styret

 

Rolle Navn Epost Telefon
Leder Tom Gullberg  raufoss.gjovik.sykleklubb (at) gmail.com 95998386
Nestleder Gunn Steen Schnell gunnsschnell (at) live.no 95917990
Kasserer  Thomas Hovda thomas (at) hovda.as 41383815
Sportslig leder Morten Korslund mkorslund (at) hotmail.no 95092320
Styremedlem Karoline Røste Omdahl karoline_r_o (a) hotmail.com 97514493
Styremedlem Vidar Mehl vidarmehl@gmail.com 98054289
Styremedlem Heidi Soløy Svingen heidimor79 (at) hotmail.com 93200669
Styremedlem (+ sekretær) Roar Sollie roar (at) roarsollie.net 48223904
Varamedlem Knut Norland knut.norland (a) hoff.no 95273177

Øvrige ansvarlige

Rolle Navn Epost Telefon
Sportslig leder Morten Korslund mkorslund (at) hotmail.no 95092320
Lisenser Ian Ditlefsen ian.ditlefsen (at) eqtiming.com 95998386
Sponsorer Tom Gullberg tomgullberg (at) gmail.com 95998386
Klubbklær/drakter Roar Sollie roar (at) roarsollie.net 48223904
Webansvarlig Roar Sollie roar (at) roarsollie.net 48223904
Valgkomitè Christer Svingen chtro-sv@online.no (at) online.no 92056468
Valgkomitè Solveig Skottene solveig.skottene ( at ) gjovik.kommune.no 93417565
Landevei aktive Tom Gullberg tomgullberg (at) gmail.com  95998386
Landevei lag 1 Morten Schnell Steensch (at) online.no 90643392
Landevei lag 2 Morten Korslund mkorslund (at) hotmail.no 90779652
Landevei damer Brit Einseth Brit Einseth 47756657
MTB master/aktiv Roar Sollie roar ( at ) roarsollie.net 48223904
MTB tur Thomas Hovda thomas (at) hovda.as 41383815
  Espen Jensen espe-je (at) online.no 94138068
MTB Yngres Stian Flesvik stian.flesvik (a) gmail.com 9134012988
Triatlon Jan Olav Endrerud joe2817 ( at ) gmail.com 90150293
  Tom Gullberg tomgullberg ( at ) gmail.com 95998386
Styrkeprøven Tom Gullberg tomgullberg (at) gmail.com  95998386
Trim Tråkk Toten Rundt Tom Gullberg tomgullberg (at) gmail.com  95998386
Åslendet GP
Mjøskross Vidar Mehl vidarmehl ( at ) gmail.com 98054289
  Roar Sollie roar ( at ) roarsollie.net 48223904
Raufosskogen MTB